مقایسه املاک

خرید زمین در شمال بهتر است یا ویلا ؟

خرید زمین در شمال بهتر است یا ویلا ؟

ویلا در شمال یا زمین در شمال؟

اگر می خواهید در شمال کشور ملکی خرید نمایید و یا اطلاعاتی در خصوص فروش و خرید زمین در گیلان و مازندران کسب نمایید .حتما این مقاله می تواند برای شما مفید و حائز اهمیت باشد .سوالی که عموما ذهن مخاطبان خرید ملک در شمال درگیر کرده این است که سراغ خرید ملک در شمال بروند و یا خرید ویلا  و اینکه چه مناطقی از شمال برای خرید ملک مناسب تر هستند .با توجه به اینکه ویلای آماده جهت فروش در شمال کشور نسبت به زمین های آماده فروش بسیار کمتر می باشد .

با توجه به استقبال عموم به خرید ویلای آماده در شمال ، قیمت ویلای آماده در شمال دارای قیمت بسیار بالاتری نسبت به قیمت زمین به علاوه هزینه ی ساخت ویلا می باشد

همچنین با توجه به اینکه عموما در شمال کشور می توان زمین را از بومیان با سطح اقتصادی ضعیف خرید ولی برای خرید ویلا  باید به سراغ سازندگان ویلا  که عموما دارای سطح مالی بالاتری هستند رفت ، خرید زمین در شمال  بسیار مناسب تر خواهد بود .

عموما میتوان گفت که با خرید زمین و ساخت ویلا در آن جدا از بحث ساخت به سلیقه ی شخصی خودتان تا ۴۰ درصد بهای کمتری نسبت به خرید ویلای آماده در شمال خواهید پرداخت .

 

زمین در شمال
زمین در شمال

خرید زمین در کدام مناطق  شمال اقتصادی تر است ؟

برای خرید به نکات زیادی باید توجه کرد که در ابتدا به بررسی این مغوله که خرید زمین در گیلان از نظر اقتصادی به صرفه تر بوده یا خریددر مازندران خواهیم پرداخت .

خرید زمین در گیلان یا خرید زمین در مازندران ؟

عموما مکان هایی که در حال پیشرفت هستند دارای سود دهی بیشتر نسبت به مکان هایی هستند که رشد اقتصادیشان را کرده اند .

برای بررسی مکان های در حال پیشرفت می توان به بررسی پروژه های در حال ساخت در آن مکان ها پرداخت به عنوان مـثال در صورت راه اندازی بزرگراه کن به چالوس قطعا قیمت زمین چالوس در آن مناطق به علت دسترسی بهتر افزایش چشم گیری خواهد داشت .

همچنین با اتمام پروژه راه آهن تهران – رشت قیمت زمین در گیلان افزایش چشمگیری خواهد داشت .

همچنین پروژه هایی از قبیل احداث منطقه آزاد ، بندر و … روی قیمت مناطق و سود دهی بیشتر تاثیر مستقیم خواهد داشت .

از طرف دیگر اگر به دنبال سرمایه گذاری از طریق خرید زمین هستید به فروش زمین نیز فکر کنید و مناطقی را انتخاب نمایید که فروش زمین برایتان راحت تر باشد .

با توجه به معیار های بالا و با توجه به اینکه عموما زمین های مازندران پیشرفت بالایی داشته و رشد بیشتر زمین در مازندران به کندی صورت می گیرد.

همچنین با توجه به اقبال عمومی بیشتر و سیل مهاجرت به گیلان فروش  نیز راحت تر می باشد ، در حال حاضر عموما زمین های گیلان از نظر اقتصادی مناسب تر می باشند .

در چه مناطقی از گیلان خرید زمین مناسب تر است ؟

خرید و فروش زمین در مناطق نزدیک تر به ساحل ، و همچنین مناطق کوهی دارای بیشترین استقبال بین متقاضیان زمین درشمال می باشد .

از جمله شهرهای ساحلی گیلان می توان به رودسر،بندر چمخاله ، بندر انزلی ، بندر کیاشهر اشاره نمود .

زمین هایی که در فاصله کمی نسبت به ساحل قرار داشته و در طرح هادی جز زمین های مسکونی محسوب می شوند دارای پیشرفت بسیار بالایی خواهند بود .

همچنین مناطق رو به رشد در گیلان می توان به اطاقور و ماسال اشاره کرد .

در مجموع با توجه به متقاضیان بیشتر برای زمین های ساحلی و همچنین کمتر بودن خط ساحلی نسبت به زمین های کوهی ، زمین های ساحلی دارای ارزش افزوده بیشتر نسبت به زمین های کوهی خواهد بود .

هنگام خرید و فروش زمین در گیلان حتما به طرح هادی زمینی که قصد خرید آن را دارید توجه نمایید.

گیلانلندز سایتی مطمئن در زمینه خرید زمین در شمال کشور می باشد. این سامانه سعی دارد تا شما در زمینه خرید و فروش بدون واسطه و مطمئن زمین راهنمایی نمایید، تا با صرف کمترین وقت و هزینه به مقصود خود برسید.

جهت دریافت پاسخ سوالات خود در زمینه خرید و فروش زمین در شمال  ،ساخت ویلا و …با مشاور ما تماس بفرمایید.

تلفن تماس :۰۹۱۲۲۴۸۰۸۰۲

مطالب مرتبط

نکات حقوقی خرید زمین های کشاورزی

نکات حقوقی خرید زمین های کشاورزی خرید زمین کشاورزی...

ادامه مطلب

کجای شمال زمین بخریم ؟

کجای شمال زمین بخریم ؟ یکی از سوالاتی که همراه ذهن...

ادامه مطلب

چگونه در شمال زمین بخریم ؟

شما در این مقاله از وبسایت گیلان لندز با موارد زیر آشنا...

ادامه مطلب

پیوستن به گفتگو

تماس فوری _ املاک زیر قیمت